Imprezy integracyjne dla firm

Nasz zespół zorganizuje dla was wyśmienitą zabawę tematyczną - od kasyna po tańce Latino. Imprezy dla firm to jeden z filarów naszej działalności. Organizujemy imprezy integracyjne z elementami teambuildingu, jak i szkolenia z integracją. Gwarantujemy duży wybór atrakcji, dzięki którym cały zespół może świetnie się bawić, a współpracownicy poznają się od mniej formalnej strony… niekiedy w ekstremalnych warunkach!

Chcecie się powygłupiać w plenerze, zapewne runmagedoon, paintball czy ekstremalne przeprawy linowe nad naszym stawem i przy pięknym 10 hektarowym zalesionym terenie naładują baterie pracownikom i prezesom na długi czas. Integracje ożywią cały team, który z pewnością po tak spędzonym szkoleniu zwiększy wydajność pracy przy każdym – nawet najbardziej wymagającym zadaniu do realizacji.

Miłośników dobrej zabawy oraz pracodawców, którzy chcą budować mocny i zgrany zespół, zapraszamy do kontaktu z managerem.

 

Telefon: 603 200 533

E-mail: manager@kiston.pl

Integracja połączona ze szkoleniem...

Dbamy o zapewnienie kompleksowego charakteru oferty. Właśnie dlatego wszystkich, którzy myślą nad połączeniem imprezy integracyjnej z konferencją lub szkoleniem, zapraszamy do działu „Sale konferencyjne”. Tam znajdziecie informacje o wynajmie sal w naszym obiekcie przystosowanych do prelekcji, wykładów i warsztatów.

Kiston

Hotel Kiston
83-320 Sulęczyno
Kistowo 26

Recepcja: 607 300 500
kiston@kiston.pl

WfosTripadvisorLyoness

Kiston 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl