Zabiegi kosmetyczne

Dla osób, które perfekcyjnie dbają o swój wygląd proponujemy szereg zabiegów, które pozwolą zadać o bardzo ważne detale urody. Troska o pięknie wyglądające dłonie i stopy oraz dbałość o wypoczęte, promienne spojrzenie pokieruje Cię z pewnością na manicure i pedicure SPA oraz zabieg Beautifull Eyes. Proponujemy także usługi regulacji brwi, depilacji różnych stref ciała, a także kojący zabieg wygładzający usta. Możesz podjąć się kilku zabiegów jednego dnia, serwując sobie luksusowy dzień z kompleksową pielęgnacją urody, lub korzystać pojedynczo – w miarę potrzeb. Każdy szczegół usługi możesz skonsultować z naszym personelem.

10min/ 10

Regulacja brwi

Dobrze wyregulowane brwi pensetą wydobywają piękno Twoich oczu.

20min/ 40

Henna rzęs i brwi

Dzięki hennie możemy pogłębić spojrzenie i wyostrzyć rysy twarzy. Efekt takiego zabiegi utrzymuje się około 2-3 tygodni.

50min/ 90

Manicure SPA

Zabieg pielęgnacyjny rąk, podczas którego wykonuje się szereg czynności mających na celu poprawę wyglądu płytki paznokciowej w tym nadanie wybranego kształtu, pielęgnację skóry dłoni oraz nawilżenie. Na zakończenie paznokcie pokrywane są wybranym przez klientkę lakierem.

75min/ 120

Pedicure SPA

Zabieg pielęgnacyjny stóp, podczas którego wykonuje się szereg czynności mających na celu poprawę wyglądu płytki paznokciowej, likwidację zrogowaciałego naskórka oraz nawilżenie i odżywienia skóry. Na zakończenie paznokcie pokrywane są wybranym przez klientkę lakierem.

od 20 

Depilacja

Usuwanie nadmiernego owłosienia przy użyciu miękkiego wosku paskowego i bez paskowego. Zabieg pozwala na dłużej pozbyć się niechcianych włosów. Przy regularnych zabiegach włosy stają się delikatniejsze i rzadsze.

Depilacja damska:

nosa 20,00 zł

nóg 80,00 zł

łydek 60,00 zł

pach 30,00 zł

rąk 50,00 zł

twarzy 20,00 zł

 

20min/ 90

BEAUTIFULL EYES

Zabieg długotrwale nawilża skórę, poprawia jej elastyczność i jędrność oraz wspomaga regenerację. Nowością wykorzystaną w zabiegu jest wyselekcjonowany ekstrakt pomarańczy niezwykle silny antyoksydant, kompleks w postaci ekstraktu z kawioru.

20min/ 45

VELVET LIPS BY KLAPP

Zabieg ma na celu niwelowanie efektu łuszczenia się skóry ust, zmniejszenie odczucie pieczenia, wspomaganie procesu naprawy naskórka oraz jego nawilżenie. Kuracja oparta na witaminie A w formie palmitatu, witaminach F i E, liposomach. Dodatkowo zawiera kwas hialuronowy, aloes oraz beta karoten.

Kiston

Hotel Kiston
83-320 Sulęczyno
Kistowo 26

Recepcja: 607 300 500
kiston@kiston.pl

WfosTripadvisorLyoness

Kiston 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl