Zabiegi SPA dla Panów

Przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów dla mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd. Proponujemy rytuały na twarz oraz ciało, dopasowane do konkretnych potrzeb każdego naszego Gościa. Zapewniamy także możliwość skorzystania z doskonale regenerującego mięśnie masażu sportowego – gwarantowany brak zakwasów i bólu mięśni po bardzo intensywny treningu. Wśród proponowanych usług zapewniamy mężczyznom także relaksujące masaże, dzięki którym można się w pełni odprężyć i nabrać nowych sił Ciekawą propozycją na początek przygody z zabiegami SPA może być zabieg Men by Klapp z rozbudowaną procedurą pielęgnacyjną.

50min/ 190

Masaż sportowy

Sportowy - doskonała pozycja dla Panów chcących pobudzić bądź zregenerować mięśnie i stawy przed lub po wysiłku fizycznym. Masaż wysoce intensywny, pomaga przygotować ciało przed wysiłkiem lub zniwelować uciążliwy temat zakwasów.

od 20 

Depilacja

Zabieg usunięcia owłosienia za pomocą ciepłego wosku męskiego.

depilacja pleców 80,00 zł

depilacja torsu 80,00 zł

depilacja pach 30,00 zł

depilacja nosa 20,00 zł

depilacja uszu 20,00 zł

30min/ 60 PLN

Manicure

Zabieg polegający na wypięlęgnowaniu dłoni i paznokci.

60min/ 320

Zabieg MEN by KLAPP

Wrażliwa męska skóra znajdzie w tym zabiegu sojusznika, otrzymując natychmiastową pomoc podczas 90-minutowego programu pielęgnacyjnego, ukierunkowanego na wyciszenie, uzupełnienie niedoboru wilgoci i pobudzenie
procesów regeneracyjnych.

50min/ 220 PLN

Body relax

Rytuał o orientalnym zapachu Habibi. Polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Bardzo dobrze złuszcza zrogowaciały naskórek i wygładzają skórę pozostawiając ją nawilżoną i gładką.Działanie oczyszczające zostało wzmocnione poprzez dodanie drobinek naturalnych eksfoliatorów (drobinki czarnego ryżu). Masło Shea i oleje: kokosowy i słonecznikowy, natłuszczają i zmiękczają skórę. Zawarta witamina E niweluje wolne rodniki i działa przeciwstarzeniowo. Skóra po zabiegu staje się miękka, gładka i aksamitna w dotyku. Sensualny, otulający zapach długo utrzymuje się na skórze..

Kiston

Hotel Kiston
83-320 Sulęczyno
Kistowo 26

Recepcja: 607 300 500
kiston@kiston.pl

WfosTripadvisorLyoness

Kiston 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl