Rekomendacje

Hotel Kiston wykonał we wrześniu 2018 roku usługę hotelowo-gastronomiczną w ramach organizowanego przez V.Ships (PL) wyjazdu integracyjnego dla 32 osób.
Powyższa usługa została wykonana z należytą starannością. Na rekomendację zasługują zarówno pokoje, gastronomia, organizacja, spa jak i obsługa hotelowa z Panią Małgorzatą Pranczk na czele. Pracownicy byli gotowi sprostać każdej prośbie grupy. Dbali o nasze bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.  
Zaangażowanie w realizowane zlecenie oraz profesjonalizm wykonania, a przede wszystkim nasze zadowolenie sprawiają, iż z przyjemnością możemy zarekomendować Hotel Kiston przyszłym Zleceniodawcom. Jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań, konferencji czy szkoleń.

V.Ships Poland | Anna El Mouldi

Składam serdeczne podziękowanie dla Pracowników HOTELU KISTON za ogromne zaangażowanie, życzliwość, indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz serdeczną i uprzejmą obsługę w przygotowaniu narady pracy i szkolenia. Szczególne wyrazy uznania dla Pani Mai Bulczak.

PZU Lab SA | Dariusz Gołębiewski

Wszystko zostało przygotowane w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie. Wcześniej zaplanowane atrakcje przez Hotel sprawiły, że pracownicy byli bardzo zadowoleni. Szczególne podziękowania należą się Pani Dominice - Manager Hotelu, która sprawiła, że nasz pobyt był naprawdę udany oraz kucharzowi, który przygotowuje niesamowite potrawy. Jesteśmy wdzięczni za mile spędzony czas, a także doskonałą opiekę i elastyczne podejście do potrzeb STBU. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Hotel KISTON jako profesjonalny i świadczący usługi na wysokim poziomie. Hotel na pewno się sprawdzi w przypadku organizacji dużych spotkań firmowych, szkoleń jak i wyjazdów prywatnych.

STBU Brokerzy ubezpieczeniowi Sp. z o.o. | Agnieszka Korczak

Zorganizowanie imprezy integracyjnej dla naszej 50 - osobowej grupy było profesjonalne, dopracowane w każdym calu, na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania należą się Pani Dominice Managera Hotelu Kiston za zaangażowanie i wkład pracy aby wszyscy byli zadowoleni z pożytkiem dla zdrowia i ducha. Korzystanie z atrakcji SPA to prawdziwa perełka tej imprezy. Basen, jacuzi, sauna to relaks i samo zdrowie. Podziękowania należą się również dla kuchni i całej obsługi kelnerskiej. Jedzenie było bardzo smaczne, urozmaicone ku zadowoleniu każdego podniebienia. Obsługa kelnerska z grzecznością i uśmiechem obsługiwała każdego z osobna jak również całą grupę. W naszej opinii uważamy, iż Hotel Kiston w Kistowie zasługuje na rozreklamowanie wśród klientów biznesowych, którzy mają w swoich planach spotkania integracyjne pracowników, jak również klienci którzy zamierzają skorzystać z dobrego wypoczynku, smacznej kuchni przy tanecznych džwiękach. Hotel Kiston spełnia warunki hotelu 5 - gwiazdkowego.

GSOP Gdynia | Jadwiga Mańkowska

Chcąc ocenić pobyt w Państwa hotelu to zdecydowanie na najwyższą ocenę zasługuje bardzo przyjemne, spokojne otoczenie, pomocny i miły personel. Równie wysoko oceniamy Państwa profesjonalne i otwarte podejście do wymagań klienta. Podczas całego pobytu spotkaliśmy się z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz chęcią pomocy w dopracowywaniu każdego szczegółu. Największe podziękowania należą się Menager Hotelu – to co zostało ustalone, zostało też zrealizowane w 100%. Manewry wojskowe i kasyno okazały się rewelacyjnym pomysłem. Hotel dzięki swojemu zapleczu, komfortowo wyposażonemu centrum wypoczynku i położeniu (w pobliżu Trójmiasta) jest idealnym miejscem na organizację imprez firmowych oraz szkoleń. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować Hotel Kiston jako idealne miejsce do organizacji pobytów i wszelkiego rodzaju imprez oraz wypoczynku.

Horizont Sp. z o.o. Spółka komandytowa | Katarzyna Wysocka

Od pierwszej chwili czuliśmy się u Państwa wyjątkowymi gośćmi, w pełni zaopiekowani przez hotelową obsługę. Profesjonalnie przygotowana sala, miłe Panie, które na bieżąco odpowiadały na Nasze potrzeby. Po zajęciach mogliśmy odpocząć w strefie SPA, korzystając w pełni z luksu tego miejsca. Hotel znajduje się w przepięknej okolicy, spacerując można na chwilę uciec, od codziennego pośpiechu. Wieczorne atrakcje, w postaci profesjonalnego warsztatu robienia drinków, dostarczyły Nam wiedzy i wiele uśmiechu. Szczególne podziękowania dla Pana Patryka – jego zdolność przekazywania wiedzy z ogromnym poczuciem humoru docenili wszyscy uczestnicy. Dziękuję Pani Dominice, że jako organizator wyjazdu po stronie Franke, mogłam w pełni korzystać z wyjazdu jak pozostali uczestnicy, bez stresu, że muszę dopilnować imprezy pod względem organizacyjnym – Pani Dominika, zadbała o wszystko. Na pewno jeszcze tu wrócimy!

Franke Foodservice Poland Sp. z.o.o. | Aleksandra Ługowska

Jestem bardzo zadowolony z zorganizowanego spotkania konferencyjnego w Hotelu Kiston. Dużym atutem jest lokalizacja. Hotel zlokalizany blisko Gdańska. Cały program spotkania zorganizowała nam Pani Menadżer z Hotelu Kiston. Zrobiła to bardzo profesjonalnie i wszyscy uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni. Mieliśmy do dyspozycji wszystkie atrakcje jaki ma hotel proponuje wszystkim gościom. Konferencje przeprowadziliśmy w sali konferencyjnej nowocześnie wyposażonej.

Lotos Paliwa | Jan Wiśliński

Hotel gwarantuje dobrze wyposażone sale konferencyjne, smaczną kuchnię, a jego bliskie położenie od Trójmiasta oraz atrakcyjne zagospodarowanie terenu około hotelowego z pewnością jest dodatkowym atutem. Pracownicy Hotelu wykazali się elastycznością, pomocą oraz kulturą osobistą, dzięki czemu organizacja spotkania przebiegła pomyślnie, a uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Szczególnie gorąco chcielibyśmy podziękować Manager Hotelu Pani Dominice za ogromne zaangażowanie i pomoc od samego poczatku procesu organizacyjnego, za otwartość oraz koordynację wszystkich działań podczas naszego pobytu. Z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować Hotel Kiston jako idealne miejsce do organizowania spotkań firmowych.

Energa Obrót SA | Krzysztof Dwojacki

Niniejszym rekomenduję Hotel KISTON, który świadczył nam wysokiej jakości obsługę hotelowo-konferencyjną. Dotychczasowa współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Hotel wykazywał się dużą elastycznością, a uczestnicy byli bardzo zadowoleni z pobytu, kompetencji obsługi i smacznej kuchni. Zdecydowanie polecam Hotel KISTON, zarówno w celach biznesowych, jak i w celu prywatnego wypoczynku.

Hamilton Poland | Anna Blicharska-Sowa

Państwa zaangażowanie i przygotowanie w pełni nas usatysfakcjonowały. Hotel gwarantuje dobrze wyposażone sale szkoleniowe, świetną kuchnię oraz możliwość organizacji udanych wieczorów integracyjnych. Państwa elastyczność i gotowość spełniania oczekiwań klienta oraz poziom obsługi i przyjazne nastawienie sprawiły, że organizacja spotkania była dla nas prawdziwą przyjemnością

Lotos Kolej | Roman Bernacki

Szanowna Pani Manager. Kieruję na Pani ręce serdeczne podziękowanie dla całej załogi hotelu KISTON za przygotowanie szkolenia połączonego z imprezą towarzyszącą o charkterze integracyjnym. Sala konferencyjna w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc ze strony obsługi technicznej. Jedzenie bardzo smaczne, do tego w ilościach, które zdecydowanie przekroczyły na możliwości. Śledzie zostały hitem wieczoru i zaspokoiły nawet najbardziej wyrafinowane gusta uczestników spotkania. Kelnerzy bardzo uprzejmi. Szczególnie wdzięczna jestem Panu, który przeniósł uroczystą kolację w ostatniej chwili do zupełnie nie planowanej części restauracji. Niewątpliwą atrakcją okazało się SPA. Basen i sauny stały się dla nas oazą spokoju i relaksu.

Branża farmaceutyczna | Jolanta Turczyńska

Firma Hager Polo Sp. z o.o. składa podziękowania całemu zespołowi Hotelu Kiston w Sulęczynie za zorganizowanie spotkania wigilijnego dla naszych klientów. Podczas tego wybornego wieczoru obsługa Hotelu doskonale zadbała o klimatyczny wystrój. Przygotowano fenomenalne tradycyjne potrawy, które w pięknym otoczeniu doskonale podkreśliły świąteczną atmosferę, nadając całemu wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Jesteśmy w pełni zadowoleni z kompleksowej obsługi oraz profesjonalizmu usług Hotelu Kiston w Sulęczynie. Hotel polecamy wszystkim, którzy szukają dobrej organizacji na wysokim poziomie oraz profesjonalnych reakcji w każdej sytuacji.

Hager Polo Sp. z o.o. | Ewelina Wiśniewska
Kiston

Hotel Kiston
83-320 Sulęczyno
Kistowo 26

Recepcja: 607 300 500
kiston@kiston.pl

WfosTripadvisorLyoness

Kiston 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl