Konferencje

Jeżeli chcecie zorganizować spotkanie, szkolenie, konferencje naukową czy inną, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy cztery przestronne sale, sprzęt konferencyjny-flipchart, laptop, mikrofon bezprzewowodwy, bezprzewodowe łącze internetowe.

Korzystając z naszej oferty konferencyjnej możesz wynająć pokój dla uczestników konferencji otrzymując tym samym gratis śniadanie oraz pakiet usług wellness-basen, sauna parowa, sucha oraz siłownia. Czeka na Państwa 10% zniżki na pokój dla organizatora wydarzenia (1 pokój przy 50 uczestnikach).

Przy przedłużonym pobycie w Hotelu Kiston uczestnik otrzyma 5% rabatu na jedna z wybranych usług hotelowych.

Każdy zjazd, spotkanie w naszym hotelu jest dla nas bardzo ważne, dlatego bez względu na to czy jest to grupa kilkunastu osób czy kilkudziesięciu, zawsze będziemy starali się spełnić Państwa oczekiwania, aby każdemu wydarzeniu przyświecała nasza profesjonalna obsługa oraz elastyczna przestrzeń konferencyjno-restauracyjna. Zapraszamy do kontaktu z managerem który w pełni zadba o komfort uczestników organizowanego wydarzenia, wraz z zapleczem rekreacyjnym.

Obiekt rekomendowany salebiznesoweZobacz Hotel**** Kiston

Kiston

Hotel Kiston
83-320 Sulęczyno
Kistowo 26

Recepcja: 607 300 500
kiston@kiston.pl

HolidayCheckTripadvisorLyoness

Kiston 2015 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl